Schudniesz

Nadwaga i otyłość to problem blisko 50% kobiet i ponad 60% mężczyzn. W Europie milion osób umiera rocznie z powodu otyłości. Walka z kilogramami staje się głównym wyzwaniem współczesnego społeczeństwa.

Jednak odłóżmy te przerażające liczby na bok i skupmy się na Tobie. Jestem tu, by Ci pomóc!

Jeśli waga to Twój problem, chętnie pomogę Ci w Twojej walce. Walka to za ostre słowo? Nie wydaje mi się. Przed Tobą duże wyzwanie. Będziemy wspólnie trenować, by Twoje ciało spalało niechciany tłuszczyk. Ćwiczenia przyspieszą efekty odchudzania, zapobiegną efektowi jo-jo, a przede wszystkim: dodadzą Ci energii i siły. Jeśli jesteś na to gotowy, wraz z Beatą będę wtrącał się w Twój jadłospis, bo bez diety efekty naszej pracy nie będą tak spektakularne.
Bez względu na to, czy zbędne kilogramy to pozostałość po ciąży, skutek wieloletniego zalegania na sofie lub kilku miesięcy bez ruchu/zdrowego trybu życia, wspólną pracą pozbędziemy się Twojego problemu. Nie wierzę, że się nie da. Zawsze się da! Opowiedz mi o Twoich dotychczasowych zmaganiach, stylu życia i nawykach żywieniowych. Wspólnie z dietetykiem poszukam rozwiązania na Twój problem.
Potrzebuję tylko Twojej cierpliwości, energii, zaangażowania i pozytywnego myślenia. Całą resztą zajmę się ja – Twój Trener Personalny. Nie obiecam Ci, że schudniesz 15 kg w tydzień. Stawiam na regularne treningi, które przyniosą pewne efekty. Jeśli będziesz mieć wątpliwości, stracisz wiarę w sens Twojej walki, jako Twój Trener Personalny, będę obok – pomogę Ci.
Moi Podopieczni, z którymi do tej pory pracowałem to najlepsza wizytówka mojej pracy. Poznaj ich historie!