Dieta

Jako Twój Trener Personalny mam 1 zadanie: doprowadzić Cię do wyznaczonego celu. Zajmiemy się więc też i Twoją dietą!beata

Nasz organizm to logicznie skonstruowana maszyna, która do prawidłowego funkcjonowania i osiągania ambitnych celów potrzebuje wsparcia na wielu płaszczyznach. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, poprawić wyniki w swojej dyscyplinie sportu czy po prostu lepiej się czuć, sam ruch nie wystarczy. Byśmy mogli wspólnie zwyciężyć musimy działać nie tylko na siłowni, ale też w Twojej kuchni!
Beata Bryś to trener z 10-letnim doświadczeniem. Ma na koncie dyplomy Instruktora Kulturystyki i Medical Fitness Trainer, co daje jest solidne podstawy do działania. Swoją wiedzę doskonali pod okiem Jakuba Mauricza (dietetyk-czarodziej prowadzący m.in. Michała Materlę i innych zawodników MMA). Chętnie uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach o tematyce dietetyki klinicznej, sportowej i medycyny funkcjonalnej.
Beata zajmuje się prowadzeniem tzw. trudnych przypadków, pomaga poprawić zdrowie osobom z insulinoopornością, cukrzycą, zespołem metabolicznym, chorobami autoimmunologicznymi i innymi problemami metabolicznymi. To właśnie one w dużym stopniu mogą utrudniać lub uniemożliwiać drogę do wymarzonej wysportowanej sylwetki i w których medycyna akademicka staje się bezradna.

Jeśli wydaje Ci się, że zdrowo się odżywiasz, że próbowałaś/eś wszystkiego, a wciąż nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu i samopoczucia – zacznij współpracę z Beatą. Razem wnikliwie odnajdziemy przyczynę problemu, rozwiejemy mity dietetyczne i treningowe, dostosujemy trening i dietoterapię tak, byś był zadowolony z efektów naszej pracy.