Sylwia Żuczkowska

Od 3 miesięcy mam przyjemność trenować pod okiem Artura. Od samego początku dał się poznać jako profesjonalista nie tylko w zakresie ćwiczeń, pracy nad sylwetką, ale także jako fachowiec w kwestii fizjoterapii. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie, nie tylko w pracy trenerskiej, ale tez jako zawodnik co przekłada się na jego zrozumienie i podejście do podopiecznych. Tym mi zaimponował i zdobył moje zaufanie. Kreatywnością i szerokim wachlarzem ćwiczeń tak urozmaica zajęcia, że nie sposób się znudzić. A kiedy pomyślę sobie, że już niczym nie może mnie zaskoczyć, wymyśla taki program treningowy, po którym następnego dnia czuję mięsnie, o których już dawno zapomniałam Bardzo angażuje się w przeprowadzany trening, dba o poprawność wykonywanych ćwiczeń.
Co jest najważniejsze jednak, to fakt, że Artur doskonale wyczuwa moje potrzeby i nastroje, potrafi świetnie zmotywować nie tylko do ćwiczeń nad sobą, ale też do przekraczania granic własnego ciała. Odpowiednio do sytuacji wie, kiedy z rozbrajającym humorem zachęcić, a kiedy bardziej stanowczo i „po męsku” przypilnować wykonywanych ćwiczeń.
Jest świetnym psychologiem, co oprócz wiedzy i doświadczenia bardzo w nim cenię. To wszystko stawia go na pierwszym miejscu wśród wszystkich znanych mi trenerów. I z czystym sumieniem polecam go każdemu, kto chciałby wyrzeźbić sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, czy chociażby utrzymać formę nie tylko pod okiem świetnego fachowca, ale też, co dla mnie jest równie ważne, w świetnym towarzystwie.